+38(044) 390-32-61

Виробники

MEDIN MEDICAL INNOVATIONS GmbH

З 1996 року компанія Medin Medical Innovations GmbH (Німеччина) розробляє і виробляє системи допоміжної респіраторної терапії для новонароджених. У співпраці з фахівцями університетської клініки Хаддіндж, Стокгольм (Швеція) розроблена інноваційна система активної nCPAP-вентиляції новонароджених MEDIJET ®. Її ефективність і безпека була підтверджена клінічними випробуваннями в Національному університетському госпіталі Копенгагена (Данія), інших авторитетних клініках Європи.

На сьогоднішній день Medin Medical Innovations GmbH є визнаним виробником респіраторного обладнання для допомоги новонародженим. Якість продукції підтверджена сертифікатами ISO 9001.

HEINEN+LOWENSTEIN

Компанія Heinen + Löwenstein - один з провідних виробників високоякісного медичного обладнання. Основними і пріоритетними напрямками компанії є створення і розробка інноваційних технологій в області сомнології, анестезіологічних робочих станцій, респіраторного обладнання, а також систем виходжування новонароджених.

Більш 950 осіб, працюючи в більш ніж 25 представництвах, щодня віддають свій багатий досвід і потенціал на благо здоров'я та якості життя пацієнтів.

Як підприємство зі зростаючим потенціалом, компанія працює в тісному і довгостроковому співробітництві з провідними клінічними установами. Знання потреб пацієнтів та багаторічний досвід є запорукою постійного вдосконалення і розвитку компанії.

В даний час Heinen + Löwenstein є піонером та лідером ринку наркозних апаратів, наркозних апаратів для МРТ, апаратів ШВЛ, сучасних апаратів ШВЛ для новонароджених.

COVIDIEN

Компанія Covidien є всесвітньо відомим виробником медичної продукції, що включає такі визнані бренди як Autosuture, Valleylab, Kendall і Mallinckrodt. Забезпечує максимально можливу ефективність роботи лікарів, медичного персоналу, фармацевтів та інших фахівців у галузі охорони здоров'я завдяки новим технологіям і широкому спектру продукції.

У європейських центрах професійної підготовки компанії Covidien лікарі та медичні сестри можуть пройти курси навчання новим технологіям. Програма професійного навчання в Росії та СНД включає відеоконференції для фахівців охорони здоров'я, широкий діапазон майстер-класів за участю російських і зарубіжних висококваліфікованих фахівців та офіційних дистриб'юторів, а також заходи, присвячені FCPA (закону США про протидію корупційній практиці за кордоном) і етичному кодексу.

40% продажів Covidien відбувається за межами США. У компанії працює 41 000 чоловік, що живуть в 65 країнах. Приблизно дві третини наших колег трудяться на 53 виробничих підприємствах, розташованих в 16 країнах. Крім того, наші клієнти щодня користуються послугами більше 5 000 торгових представників в 65 країнах світу.

HAMILTON MEDICAL

Швейцарська фірма Hamilton Medical була заснована в 1983 році. Основний напрямок досліджень і виробництва медичних приладів - лікування захворювань дихальної системи. Пріоритетом Hamilton Medical є штучна вентиляція легенів. Головним завданням є підвищення якості життя як самих хворих, так і їх родичів і близьких, які за ними постійно доглядають.

При розробці своїх приладів Hamilton Medical використовує найсучасніші досягнення мікропроцесорної техніки , які значно полегшують користування приладом . Також відмінною рисою фірми Hamilton Medical є традиційна швейцарська якість , надійність і точність у всьому , навіть у найнесприятливіших умовах. Також вентилятори відрізняються простотою в експлуатації і зручністю. Всього цього компанія Hamilton Medical досягла завдяки не тільки знанням власних співробітників , але і за рахунок постійної щільної взаємодії і спілкування з пацієнтами , врахування їх побажань і відчуттів. Також не можна не відзначити зручний ергономічний дизайн , який розробили італійські фахівці в цій галузі. Все це робить застосування вентиляторів максимально зручним і простим.

TRILUX

Німецька компанія Trilux Medical прийшла на ринок медичного освітлення в 60-х роках минулого століття, маючи більше 50 років досвіду в галузі розробок освітлювальних систем.
Trilux Medical не переслідує тенденції, а створює їх. Філософія компанії заснована на ідеї постійного удосконалення технологій, що дозволяють оптимізувати енерговитрати і зробити світло безпечним і ефективним.

У 2007 році каталог компанії поповнився світлодіодними операційними світильниками Aurinio ® LED OR Light, які підходять для будь-яких видів хірургічних втручань. Вони забезпечують комфортне для очей світло, практично не нагріваються при тривалій роботі, економлять енергію і легко обслуговуються. На сьогоднішній день Trilux Medical є одним з визнаних європейських лідерів, які виробляють освітлювальні системи, які гідні захоплення.

KANMED

«Kanmed» (Швеція) є компанією, що спеціалізується на медичних виробах для обігріву пацієнтів, розробляє і виводить на ринок інноваційне медичне обладнання для обігріву, яке істотно покращує якість медичної допомоги. Продукція Kanmed є інноваційною, ефективною і відмінною від решти всього виробленого обладнання в світі.

Компанія «Kanmed» святкує своє 25-річчя 2012 році.

BIEGLER

Biegler GmbH була заснована в Mauerbach під Віднем у 1973 році і виробляє електронні біомедичні прилади та одноразові пластикові медикаменти. Biegler GmbH приділяє особливу увагу індивідуальним розробкам вирішення проблем.

Аксіома Biegler GmbH - поставляти замовнику продукцію високого технічного та якісного рівня. Biegler Medizinelektronik пишається високою якістю і відмінним дизайном своєї продукції.

PENTAX Medical

Інновації та надійність

Pentax Medical встановлює нові стандарти для ендоскопічної діагностики та лікування, поєднуючи технологічні інновації та надійність в роботі.

Сучасне якісне обладнання для всіх галузей гнучкої ендоскопії. Ефективна програма сервісного обслуговування забезпечує найвищий рівень безпеки інвестицій.

Nihon Kohden

Nihon Kohden є провідним виробником, розробником і дистриб'ютором медичного електронного обладнання Японії з дочірніми компаніями в США, Європі та Азії і дистриб'юторів майже в кожній країні у світі.

Нашими основними лініями продуктів для експорту є монітори пацієнта, електроенцефалографи, системи викликаних потенціалів і електроміографії, електрокардіографи, дефібрилятори та гематологічні аналізатори. Nihon Kohden обладнання добре відома своєю якістю і простотою використання.

Nihon Kohden активно сприяє просуванню медичної техніки. Дослідники Nihon Kohden публікують важливі дослідження в найпрестижніших медичних, інженерних і наукових журналах світу. Nihon Kohden внесла значний внесок у розвиток сучасної медичної допомоги, завдяки розробці багатьох інноваційних продуктів і технологій. Пульсоксиметрія, технологія для неінвазивного вимірювання кисню в крові, була винайдена доктором Такуо Айоагі, вченим Nihon Kohden.

Заснована в 1951 році під лозунгом " Боротьба з хворобами з електронікою, " Nihon Kohden розвивався, щоб стати одним з найбільших світових виробників медичного електронного устаткування. Наші продукти побудовані на 60 роках безперервного вдосконалення, інновацій та уваги до якості і практичності.

INTERNATIONAL BIOMEDICAL

Вже більше 35 років, International Biomedical надає рішення світовому ринку охорони здоров'я з метою задоволення мінливих потреб докторів і їх пацієнтів. Наша прихильність до якості, надійності та обслуговування є нашим основним напрямом.

Наша пристрасть полягає в наданні інноваційних продуктів і технологій, які призведуть до кращих результатів для новонародженого в критичному стані, і їх сімей.

AITECS

Литовсько-американське спільне підприємство Viltechmeda (Вілтехмеда), виробник шприцевих насосів Aitecs створено в 1993 році. Високий рівень виробництва визначається системою якості, яка сертифікована в 1998 році TUV Німеччина і відповідає ISO 9001/EN 46001. Інфузійні шприцеві насоси (помпи) відповідають вимогам директиви 93/42/ЕЕС, їм присвоєний СЕ0408, що гарантує найвищу якість і безпеку користування. Основний напрямок діяльності компанії - постійне вдосконалення шприцевих дозаторів та щорічне подання на ринок нової моделі. У 2003 році були впроваджені у виробництво технологічно вдосконалені моделі оновленого дизайну.

За рахунок розвитку своєї власної діяльності з дослідження та розробки, компанія стрімко перетворилася на одного з провідних виробників високотехнологічного обладнання в Східній Європі. Її інженерний потенціал і післяпродажне обслуговування дозволило досягти міжнародного рівня безпеки та рівня якості, набуваючи хорошу репутацію і поширеність бренду, завдяки цьому зайнявши привабливу частку ринку у всьому світі.

Лінія насосів Aitecs може швидко адаптуватися до різного напрузі, мовам, видами шприців і т.п.

MASIMO

MASIMO є глобальною медичною компанією, яка оперує інноваційними технологіями неінвазивного моніторингу пацієнтів і виробляє медичне обладнання та широкий спектр датчиків.

Компанія MASIMO була заснована Joe Kiani в 1989 році. Засновник був переконаний , що використання адаптивної обробки сигналів при вимірюванні фізіологічних параметрів може вирішити проблеми , які вже давно існують в природних умовах моніторингу і особливо пульсоксиметрії . На сьогоднішній день компанія MASIMO перетворилася на успішну компанію , публічно представляє інтереси у продажу медичних технологій. Компанія нараховує понад 2500 співробітників по всьому світу , доходи збільшилися в 4 рази за останні п'ять років. Крім того , компанія має запатентовані технології та OEM - угоди з провідними виробниками медичного обладнання в сфері моніторингу пацієнта - Atom , Datascope , GE Medical , Medtronic , Philips , Spacelabs і Zoll .

У 1995 році компанія MASIMO винайшла технологію, відому як МASIMO SET. Це прорив у технології пульсоксиметрії, завдяки якому практично виключаються помилкові свідчення і підвищується ефективність діагностики при виявленні загрозливих для життя станів.

У 2005 році компанія МASIMO представила технологію пульсоксиметріі rainbow ® SET. Це інноваційний винахід в методиці постійного неінвазивного моніторування крові, яке дозволяє виміряти багато показників і компонентів крові, для визначення яких раніше були потрібні інвазивні процедури.

Протягом більш ніж 20 років MASIMO зосереджена на особливій місії: створення технологій неінвазивного моніторингу, які є більш ефективними і надійними і поліпшення результатів лікування. В результаті, клінічно перевірена продукція відіграє провідну роль у безпеці і впевненості пацієнта.

ATMOS

Сьогодні ATMOS виробляє сотні найменувань приладів для різних галузей медицини. Більше ста років тому фірма АТМОS запропонувала перший у світі серійний медичний аспіратор. З того часу ATMOS залишається лідером в цій області і випускає широкий спектр медичних аспіраторів.Також вона славиться своїм устаткуванням для отоларингології. Модульні робочі місця для лікаря-отоларинголога здобули заслужену популярність серед професіоналів.

Компанія є лідером з інновацій в чотирьох областях діяльності: гінекології, оториноларингології, патронажі, хірургії. Щороку на ринок виводиться до 5 інноваційних продуктів.

ATMOS представлений дочірніми підприємствами та представництвами в більш, ніж 60 країнах на всіх 5 континентах. Більше 100.000 аспіраторів і більше 10.000 ЛОР-кабінетів щодня надійно працюють і приносять користь у клініках і приватних практиках. ATMOS входить до числа 100 найбільш інноваційних підприємств середнього рівня Німеччини. 100 років в русі.

GENERAL MEDICAL MERATE S.p.A

Серед великої кількості виробників рентгенівського обладнання італійська компанія GMM (General Medical Merate) займає особливе місце. Рентгенівські системи GMM стали свого роду еталоном якості і саме продукція компанії GMM використовувалася для комплектації рентгенівських систем SIEMENS.

Удосконалена система управління гарантує постійний контроль і оновлення виробничих процесів, які повністю відповідають нормам якості та безпеки для медичних рентгенівських апаратів, приділяючи при цьому особливу увагу екологічних питань.

Більше того, здійснюється постійний контроль матеріалів і комплектуючих, проводяться періодичні перевірки заводів-постачальників на предмет відповідності стандартам якості і специфікаціям компанії GMM. Перед виведенням будь-якого продукту на ринок, виробничий відділ GMM здійснює жорстке підсумкове тестування обладнання, спрямоване на підтвердження правильності роботи і надійності.

Асортимент продукції GMM включає аналогове та цифрове обладнання практично для будь-якого виду рентгенівського дослідження.

MEDIFA

Компанія Medifa є класичним прикладом того, як можна досягти успіху. За 30 років розвитку компанія стала добре відома більш ніж в 80 країнах світу як виробник операційних столів та інших видів функціональної медичної меблі.

Філософія компанії заснована на німецькій якості і непреривному вдосконаленні процесів виробництва, що відповідають високим стандартам Європейського Союзу. Співвідношення ціни і функнальних можливостей є визначальною перевагою, яка вигідно відрізняє операційні столи Medifa від конкурентів.

TSE spol. s r.o.

TSE spol. s r.o. – компанія-виробник, що діє як на внутрішніх, так і на міжнародних ринках в області електроніки та електротехнічних сферах.

Ми готові постачати нашим споживачам (покупцям) усю продукцію зі згаданих вище сфер, включаючи розробку, зборку, встановлення, навчання та гарантійний/пост гарантійний сервіс. Наші результати підкріплені більш ніж 40-річним досвідом та традиціями у електротехнічному виробництві. Наш досвід підтримується успішним виконанням системи забезпечення якості згідно до ISO 9001 та ISO/TS 16949.

Історія TSE spol. s r.o. , спадкоємця державного підприємства Тесла Карлін, бере свій початок у 1959 р. Це був рік, коли дочірнє підприємство Тесли Карлін було засноване у Чеські Будейовиці, центрі південної Богемії. Завод був першим в районі, що був залучений до електротехнічного виробництва. Там були виготовлені компоненти для громадських телефонних станцій та кабельні шаблони. Пізніше виробництво почало спеціалізуватися на більш складних електронних елементах. У 1980-х рр. завод почав спеціалізуватися на виробництві друкованих плат, численних електрично-тестувальних пристроїв для телекомунікаційних систем та друкованих плат для портативних телевізорів. Завдяки цій спеціалізованій продукції кваліфіковані спеціалісти у різних сферах знайшли роботу на підприємстві.

У рамках приватизації 1992 року завод Тесли Карлін був придбаний приватною компанією TSE spol. s r.o. Не була перервана основна програма лінії продукції, що використовувала традиції та досвід телекомунікаційного виробництва та поступово були запроваджені додаткові виробничі сфери. Досвід від багатьох років залучення до питань електроніки разом з обладнанням компанії зробили можливим запровадження додаткової продуктової області – виробничих послуг для електротехнічної сфери.

SenTec AG

Заснована в 1999 році, SenTec AG є медичною компанією, яка займається розробкою, виробництвом і продажем технологій та продуктів для неінвазивного моніторингу пацієнта.

SenTec AG привернула увагу своїми цифровими черезшкірними датчиками, що дозволяють неінвазивно і безперервно проводити моніторинг вентиляції та оксигенації. Продукти та рішення SenTec AG в цій області завоювали довіру і сертифіковані у всьому світі.

У майбутньому SenTec AG має намір стати домінуючим гравцем на швидко зростаючому ринку неінвазивного моніторингу пацієнта.