+38(044) 390-32-61

Компанія Авідан

Основним напрямком діяльності компанії Авідан є комплексне оснащення медичним обладнанням перинатальних центрів третього і другого рівня надання медичної допомоги, а також пологових відділень, відділень інтенсивної терапії та реанімації, гінекологічних кабінетів, як у великих лікувальних установах, так і в невеликих медичних центрах і приватних клініках.

Комплекти обладнання та медичних меблів підбираються відповідно до потреб лікувального закладу, спектру здійснюваних процедур та обстежень, а так само потреб практикуючих лікарів. Крім цього можуть бути враховані побажання замовника при підборі колірної гами гінекологічного обладнання та медичних меблів .

Штатний лікар - неонатолог спільно з сервісним інженером завжди присутній при введенні в експлуатацію медичного обладнання для проведення консультацій та навчання. Фахівці компанії також надають постійну інформаційну та технічну підтримку, як дистанційно, так і безпосередньо за місцем знаходження клієнта в будь-якому населеному пункті України.

Компанія Авідан має власний оснащений навчально-демонстраційний центр, розташований у Києві, в якому можуть проходити навчання медичні фахівці і отримувати не тільки теоретичну підготовку, а й відпрацьовувати практичні навички на встановленому обладнанні.

У сервісній службі компанії Авідан працюють сертифіковані інженери, які проводять інсталяції обладнання, планові, регламентні роботи і після гарантійне обслуговування по всій території України.

Підвищення кваліфікації інженерів проводиться щорічно у навчальних центрах фірм-виробників та підтверджується відповідними сертифікатами.

Компанія Авідан пропонує партнерам вигідну співпрацю, активний і плідний діалог, стабільні і довгострокові відносини.